KURT CALLEJA

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

NAME

Kantant

Awtur

Kompozitur

SMS Televoting

SMS Televoting

Parteċipanti - Finalisti

Instagram

Bla Tarf - Vidjow Uffiċjali

Nixtieq

Dak Kien Żmien

Il-Mużika u Jien

Mill-Lenti Tiegħi

Mewġ

Idek F'Idi

Ħlomt Li

Kenn

Għal Dejjem

Semifinalisti

MM_Halo

23, 24, 25 ta' Marzu 2023

Flimkien

Kantant: CODA
Kompożitur: Paul Giordimaina
Awtur: Fleur Balzan

SMS Televoting

SMS Televoting

Fuq Pultruna

Kantant: Mark Micallef Costa
Kompożitur: Mark Micallef Costa
Awtur: Mark Micallef Costa

SMS Televoting

SMS Televoting

Ġawhra

Kantant: Michela Galea
Kompożitur: Gilbert "il-Bibi" Camilleri
Awtur: Emil Calleja Bayliss

SMS Televoting

SMS Televoting

Ħaddanni

Kantant: Justine Shorfid
Kompożitur: Mark Spiteri Lucas
Awtur: Emil Calleja Bayliss

SMS Televoting

SMS Televoting

Ħares 'l Fuq

Kantant: Jason Scerri
Kompożitur: Jason Scerri
Awtur: Jason Scerri

SMS Televoting

SMS Televoting

Hekk Kif Int

Kantant: Josef and Victoria
Kompożitur: Cyprian Cassar
Awtur: Cliff Casha

SMS Televoting

SMS Televoting

Ir-Rota Tibqa' Ddur

Kantant: MARA
Kompożitur: Philip Vella
Awtur: Emil Calleja Bayliss

SMS Televoting

SMS Televoting

Jekk Mhux Int

Kantant: Drakard/ Lisa Gauci
Kompożitur: Cyprian Cassar
Awtur: Emil Calleja Bayliss

SMS Televoting

SMS Televoting

L-Aħħar Darba

Kantant: Martina Borg
Kompożitur: Pamela Bezzina
Awtur: Pamela Bezzina

SMS Televoting

SMS Televoting

M'Hawnx Bħalek

Kantant: Jasmine
Kompożitur: Glen Vella
Awtur: Philip Vella

SMS Televoting

SMS Televoting

Mid-Dinja m'Għandna Xejn

Kantant: KWINTI
Kompożitur: Micimago/ Pamela Bezzina
Awtur: Joe Julian Farrugia

SMS Televoting

SMS Televoting

Miegħek Tiegħek

Kantant: Petra
Kompożitur: Elton Zarb/ Pamela Bezzina
Awtur: Pamela Bezzina

SMS Televoting

SMS Televoting

Min Aħna?

Kantant: Raquel
Kompożitur: Aidan Cassar
Awtur: Aidan Cassar

SMS Televoting

SMS Televoting

Nistenniek

Kantant: Kelsey Bellante
Kompożitur: Cyprian Cassar
Awtur: Emil Calleja Bayliss

SMS Televoting

SMS Televoting

Rumanz

Kantant: Jade Vella
Kompożitur: Andrew Zammit
Awtur: Keith Zammit

SMS Televoting

SMS Televoting

Sabiħa

Kantant: Gianluca Bezzina
Kompożitur: Philip Vella
Awtur: Joe Julian Farrugia

SMS Televoting

SMS Televoting

Skont Liema Triq

Kantant: Miriam Christine Borg
Kompożitur: Ray Agius
Awtur: Alfred C. Sant

SMS Televoting

SMS Televoting

Verdett

Kantant: Enya Magri ft. Adrian "ir-Russu" Brincat
Kompożitur: Cyprian Cassar
Awtur: Emil Calleja Bayliss

SMS Televoting

SMS Televoting

Wiċċ B'Ieħor

Kantant: Julie Pomorski u Kapitlu Tlettax
Kompożitur: Cyprian Cassar/ Joseph Mario Calleja/ Edward Magri/ Julie Pomorski
Awtur: Emil Calleja Bayliss/ Joseph Mario Calleja

SMS Televoting